אודות

הכל בקול

ללימוד פיתוח קול ברמה הגבוהה ביותר
ובהתאמה מדויקת לקול האינדיבידואלי שלך

מי אנחנו

“הכל בקול” – המרכז הירושלמי לפיתוח קול – נוסד לפני יותר מעשור ע”י הגב’ שרה אסולין, מתוך שאיפה להקים מסגרת מקצועית לבנות ונשים, ללימודי פיתוח קול ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה מושלמת לקול האינדבדואלי של כל אחת. 

שרה אסולין היא בוגרת מצטיינת של מכללת לוינסקי לחינוך, והיא בעלת תואר ראשון (B.Ed)  להוראת המוסיקה ולהוראת פיתוח קול.

מתוך נסיונה הגדול במהלך שנות המרכז – פיתחה שרה אסולין את שיטת ‘הקול ברור’ המבוססת על האסכולה האיטלקית, בשילוב טכניקות מודרניות לפיתוח קול ולריפוי עצמי.

בשיטה זו הופכת הדרך לפיתוח הקול לקלה, מהירה וברורה. תוך הנחיה מלאה צעד אחר צעד לקבלת תוצאות אפקטיביות כבר מיד אחרי השיעור הראשון.

השאיפה שלנו כמרכז חרדי להביא את בשורת פיתוח הקול ברמה הכי מקצועיתמתוך חוויה עמוקה והעצמה אישית תוך בניית תוכנית מדוייקת המותאמת אישית לקול האינדבדואלי של כל אחת ולעולמה הפנימי.

מה אנחנו עושים

במהלך פעילותו המבורכת של המרכז נחשפו מאות נשים ובנות לתחום פיתוח הקול, למשמעותו ולחשיבותו הרבה, ולהשפעתו הברורה על איכות החיים ועל העצמת היכולות הנפשיות. השיטה המיוחדת שפיתחה שרה אסולין ללימוד פיתוח קול קבוצתי ברמה הקרובה ללימוד פרטני, זכתה ב”ה להצלחות רבות, ובוגרות המרכז מקיימות קורסים בשיטה זאת בכל רחבי הארץ.

נוסף לקורסים לפיתוח הקול, ללימודי “הקול ברור!” ולטיפולים בבעיות קול –מפיק מרכז “הכל בקול” תכניות, מופעים וקונצרטים בסטנדרטים גבוהים ביותר, במגוון סגנונות וז’אנרים.

תוכניות הלימוד וההעשרה, שמציע מרכז “הכל בקול“, הן מגוונות ומותאמות לכל קהל יעד, ולגב’ שרה אסולין, מנהלת המרכז, יש נסיון רב גם בקבוצות של: בנות מיוחדות – בשיעורים פרטניים ובקבוצות; נשות גיל הזהב – לחוויה ולהעשרה מדהימה בגיבוש קבוצתי חם ומשמח; ואף נוער בסיכון.

קורסים מרוכזים לפיתוח קול

בשנת תשע”ג (2013) בנתה שרה קורס ייחודי ללימוד פיתוח קול בקבוצה, בשיטת “הקול ברור” שפותחה בלעדית על ידה. קורס זה משלב את הידע המקצועי ואת הניסיון הרב שצברה שרה במהלך שנות עבודתה בהנהלת המרכז, והוא מעניק מענה מקצועי וחוויתי לבנות, המעוניינות לפתח את קולן ברמה גבוהה בקורס קבוצתי. יתרונו הגדול של הקורס לעומת שיעורים פרטיים – בחוויה הקבוצתית, תוך דגש ומעקב על תהליך התקדמות אישי, ועל עמידה ביעדי התקדמות קולית הנקבעים לכל אחת באופן אישי, ונבדקים לאורך כל הדרך באופן דינמי עד להצלחתה המלאה של כל בוגרת. מעבר לכך, לקראת סיום הקורס מקליטות המשתתפות שיר עם קטע סולו אישי לכל אחת.
הקורס במתכונת יחודיית זו, הנותן מענה מושלם למקצועיות המשולבת בחוויה,  מעניק ערך מוסף של בניית דימוי עצמי חיובי ושל העלאת הביטחון העצמי – המביאים לשיפור בכל תחומי החיים.
השיטה המיוחדת שפיתחה שרה אסולין ללימוד פיתוח קול קבוצתי ברמה קרובה ללימוד פרטני, הוכיחה את עצמה וזכתה לפרסום גם בחו”ל. למרכז ‘הכל בקול’ הגיעו תלמידות מאירופה לפיתוח קול אישי ומהיר במהלך חופשתן בארץ.
 

השתלמויות לצרידות ובעיות קוליות

לאור הביקוש הרב, החלה שרה להביא את בשורת פיתוח הקול לתחומים בריאותיים: ריפוי צרידות ופתרון בעיות קוליות, הנובעות משימוש מאומץ ולא נכון במיתרי הקול, ומניעת היווצרותן ו/או הישנותן. הלימוד מתקיים במגוון מסגרות, ביניהן: השתלמויות למורות ולעובדות הוראה, קורסים בקבוצות קטנות ושיעורים פרטניים. במסגרות אלו לומדות הנשים טכניקה להפקת קול בצורה נכונה מבלי לגרום עומס, מאמץ או לחץ על מיתרי הקול. השיפור המהיר בקול בא לידי ביטוי בצלילות ובעוצמה הקולית המושגת לאחר התרגול, בהפחתת כאבים הנובעים מבעיות קוליות, והוא מועיל גם לטיפול ביבלות על מיתרי הקול ובמניעת ניתוחים להסרתן.

 גב’ שרה אסולין רואה שליחות חשובה לעזור לקהל עובדי ההוראה בכלל ולצרודים בפרט –   להסיר לצמיתות את בעיית הצרידות ובכך לשפר את החוייה בלמידה ואף את המשמעת בכיתה.
 
 

פעם ראשונה באתר?

אנחנו אוהבים לפנק אורחים חדשים

קבלו 20% הנחה
לרכישה הראשונה​

הזינו קוד קופון : 102030

דקות
שניות

* הקופון בתוקף לחצי שעה הקרובה


קבלו במתנה את עשרת הכללים לשמירה על הקול